Четвер, 22.08.2019, 02:17
Корюківська ЗОШ І-ІІІ ст.№1
Вітаю Вас Гость | RSS

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всего ответов: 152
Живий календар
Про виховання
Найближчі свята
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Новинu osvita.com

Пенсії збільшено на 15% – КМУ Середній розмір пенсій в Україні на початку 2011-го року становив 1 152 гривні, тобто, збільшився на 153 гривень (15%) у порівнянні з січнем 2010-го року. Про це ІА «Світ освіт» повідомили у прес-службі уряду.
Киянам показують картини з сірників Виставка «Київ творчий» відкрилася напередодні Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва у Деснянському районі столиці, повідомили ІА «Світ освіт» у прес-службі КМДА.
У Харкові поговорять про Чорнобиль Стартував прийом заявок студентів із Росії, України, Німеччини, Чехії та Бельгії для участі в молодіжній конференції щодо Чорнобильської кататастрофи, яка відбудеться в Харкові від 13-го до 27-го квітня. Про це ІА «Світ освіт» повідомили організатори конференції.

Вітаємо Вас на нашому сайті та бажаємо приємного перегляду!

Про організацію навчально-виховного процесу, матеріально-технічне забезпечення опорного навчального закладу

Корюківської ЗОШ І-ІІІ ст.№1

 

Корюківська ЗОШ І-ІІІ ст.№1 розташована у приміщенні, збудованому у 1977 році. Вона розрахована на 1176 посадкових місць. У 2010-2011н.р. у школі навчається 775 учнів(5 з них за індивідуальною формою навчання).

 Педагогічний колектив налічує 74 вчителі, з них 44 – спеціалістів вищої категорії, 14 – спеціалістів І категорії, 11 – ІІ категорії, 5- спеціалістів, 1 вчителю присвоєно звання «вчитель-методист», 19 – «старший вчитель», знаком «Відмінник освіти» нагороджено 12 вчителів.

 У 2010-2011 н. р. колектив розпочав роботу над науково-методичною проблемою «Впровадження   здоров’язберігаючих,    здоров’язміцнюючих, здоров’яформуючих   технологій  в навчально-виховний процес».

Відповідно до обраної проблеми працюють методичні об’єднання вчителів української мови та літератури, Бабич Т. Ф. (старший вчитель) – керівник МО; вчителів математики, інформатики, фізики, Тройна Н. П. – керівник МО; вчителів англійської мови Боковенко Н. Ф. (старший вчитель) – керівник МО; вчителів біології, хімії, ОБЖ, фізичної культури, Івченко Л. М. (старший вчитель) – керівник МО; вчителів історії, правознавства, географії, економіки, Лохматова Л. Д. (вчитель-методист) – керівник МО; вчителів зарубіжної літератури та російської мови, Бабич Т. П. (старший вчитель) – керівник МО; вчителів трудового навчання та обслуговуючої праці, Бородавко О. І. (старший вчитель) – керівник МО; вчителів початкових класів, Мальчевська Н. І. (старший вчитель) – керівник МО; вчителів гпд, Лапітан Л. І. – керівник МО; класних керівників, Заяць С. М. – керівник МО та творчі групи:  вчителів з проблеми «Виховання людини в дусі відповідального ставлення до власного здоров’я і здоров’я оточуючих як до найвищої індивідуальної та суспільної цінності», Окусок Олена Федорівна – керівник творчої групи; з проблеми «Застосування інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховному процесі», Смецька В. В. – керівник творчої групи; з проблеми «Створення та впровадження здоров’язберігаючих технологій», Титенко Л. О. – керівник творчої групи.

Така організація методичної роботи забезпечує методичний супровід навчально-виховного процесу, опрацювання і впровадження інноваційних методик викладання, належну підготовку учнів до предметних олімпіад та конкурсів, участь вчителів у конкурсах педагогічної майстерності.

 За рейтингом оцінки діяльності  загальноосвітніх навчальних закладів району І-ІІІ ступенів Корюківська ЗОШ І-ІІІ ст.№1останні три роки займає І місце.

За результатами Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін маємо 43 призових місця у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін та 19 учасників ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін.

Педагогічний та учнівський колективи школи – активні учасники конкурсів. Відповідно до наказу відділу освіти Корюківської РДА №245 від 22.11.2010 року визнано переможцями ІІ етапу ХІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, а саме: Козік Надію Андріївну, ученицю 6-А класу, Дубиніну Тетяну Сергіївну, ученицю 8-А класу та Козік Н. С. стала дипломантом ІІІ етапу конкурсу (4 м). Всього призових місць – 8. За результатами проведеного ІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка переможцями стали Метла Оксана Олександрівна, учениця 5-В класу, Прохоренко Андрій Андрійович, учень 6-А класу, Краснянська Юлія Валеріївна, учениця 8-А класу, Кун Маріанна Олександрівна, учениця 9-А класу. Всього призових місць – 9.

Учні школи є постійними учасниками та переможцями Всеукраїнського інтерактивного конкурсу «Колосок», учасниками Всеукраїнського фізичного конкурсу «Левеня», Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру».

У 2010-2011н.р. на базі школи проведені районні семінари-практикуми:

«Формування особистості здатної до навчання шляхом використання традиційних та інноваційних методик» - з біології, в рамках якого були проведені відкритий урок у 8-А класі «Тип членистоногі» - вчитель Краснянська Л. М., заняття гуртка «Імунологи-дослідники» з теми «Імунна система організму, види імунітету, заходи збереження і зміцнення імунітету у людини» – вчитель Івченко Л. М., виховний захід «Будь природі другом» - вчитель Роща О. А.; «Особливості сучасного уроку географії» - з географії, в рамках якого були проведені відкритий урок у 8-А класі з теми «Зона мішаних лісів» - вчитель Лохматова Л. Д., заняття туристично-краєзнавчого гуртка з теми «Карстові породи. Форми рельєфу. Їх використання» - вчитель Гончаренко М. В., виховний захід з теми «Екзотичний географічний ярмарок» - вчитель Рак І. В.

Всі ланки діяльності (навчальну, методичну, виховну) педагогічний колектив спрямовує на забезпечення розвитку навчально-пізнавальних та творчих здібностей, інтересів та захоплень школярів.

Профільним навчанням охоплені всі учні 10-х класів, а саме: технологічний – 30 учнів, фізико-математичний – 29 учнів, історичний – 31 учень,  географічний – 32 учнів.

Поглиблено вивчаються предмети: українська мова в 8-А класі 29 учнів,  англійська мова в 10-В класі – 31 учнів, біологія у 10-Г класі – 32 учнів.

Факультативно вивчається  історія у 10-В клас з теми «Без минулого немає майбутнього»; організовані курси за вибором з біології  у 10-Г класі з теми «Нуклеїнові кислоти». Працюють 12 гуртків в яких займається 180 учнів, а саме: веселі ритми, вокальний, логопедичний, паперопластика, слухняні пальчики (орігамі), вступ до інформатики, основи інформаційних технологій, журналістика, туристично-краєзнавчий, умілі руки, знавці географії, біологи-дослідники.

 У школі на належному рівні організована спортивно-масова робота. Працюють спортивні секції, якими охоплено  90 школярів.

За результатами завершення І семестру 2010-2011 н. р. на 7-12 б. – 174 учнів, що становить 26%, на 10-12 б. – 37 учнів, що становить 6%.

Гарячим харчуванням охоплено 760 учнів з 770 учнів, що становить 99%.

У 2010 році 6 випускників отримали атестат «За високі досягнення у навчанні» - золота медаль та 5 випускників «За досягнення у навчанні» - срібна медаль. За результатами вступу у навчальні заклади випускників 2010 року.

Навчально-матеріальна база не зовсім відповідає сучасним вимогам, але дозволяє забезпечувати виконання навчального плану і навчальних програм. Оформлені 12 предметних кабінетів, функціонує спортивний зал, актовий зал, їдальня. У школі працює 2 комп’ютерні класи які підключені до мережі Іnternet,  використовуються 2 мультимедійних проектори, інтерактивна та мультимедійна дошки.

У 2009 році школа одержала кабінет хімії на суму 132 000 грн., з мультимедійним проектором та інтерактивною дошкою, але меблі в класі залишилися старі, ще з 1977 року. Тому кабінет хімії потребує дообладнання і заміни меблів.

У серпні 2009 року у школі було замінено 27 вікон на металопластикові ( фонд Рудьковського). Замінено 12 вікон в класах початкової ланки, з метою теплозбереження, так як у школі не витримується температурний режим.

Потрібен капітальний ремонт даху блоку №5 (переходка), площа якого становить 310м².

Школа має 2 автобуси, якими забезпечується підвіз 130 учнів 1-11 класів нашої школи.

У 2010-2011 навчальному році на базі нашої школи планується робота оздоровчого табору «Дзвіночок», для оздоровлення  учнів 1-4 класів.Форма входа
Останнє відео
Годинник
Переклад сайту
Выбрать язык / Choose language:
Ukranian
English
French
German
Japanese
Italian
Portuguese
Spanish
Danish
Chinese
Korean
Arabic
Czech
Estonian
Belarusian
Latvian
Greek
Finnish
Serbian
Bulgarian
Turkish
Кнопка сайту
Корюківська ЗОШ І-ІІІ ст.№1
Будьмо знайомі
Прогноз погоди
Корюковка 
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачі: 0
Статистика
Яндекс.Метрика
Друзі сайта
Шк.газета OUR LIFE
Новинu osvita.ua

АМBА проводитиме акредитацію програм МВА протягом одного року В умовах нововведень, що стосуються критеріїв акредитації, Асоціація МВА представила схему, згідно з якою акредитація програм МВА може бути проведена в рамках одного року. Асоціацією також представлений механізм акредитації за три роки
Азаров пообіцяв підвищити зарплати освітянам На засіданні у середу Кабінет Міністрів України має ухвалити рішення про 20% надбавку до зарплат освітянам

Cайт создал by-Tailor(Над сайтом працювали:Линник Дмитро,Мотчана Вікторія,Хлюренко Роман,Савченко Анатолій) © 2019
Сделать бесплатный сайт с uCoz